I Komunia Św.

Rodzina to największy skarb. To właśnie rodzina stanowi o naszym miejscu na ziemi. Wszyscy jesteśmy równi i każdy popełnia błędy. Prosimy o przebaczenie, walczymy, pomagamy innym i robimy wokół siebie dużo szumu. Mamy też jednak cierpliwość i wzajemną miłość. Rodzina to też dom i spokojny zakątek, w którym możemy szukać wytchnienia.

KIEDY WYKONAĆ SESJĘ RODZINNĄ?

Czas kiedy można wykonać piękną i bezpieczną sesję noworodkową to pierwsze 14 dni życia Twojego Maluszka. Wtedy Jego sen jest głęboki i zwykle przesypia całą sesję z przerwami na karmienie i przewijanie. Dzięki temu można wykonać piękne śpioszkowate ujęcia.

KIEDY UMÓWIĆ SIĘ NA SESJĘ

Ze względu na bardzo krótki okres czasu kiedy taką sesję można wykonać, najlepiej zarezerwować termin  jeszcze w czasie ciąży, a w przypadku zmiany daty narodzin lub innych okoliczności uniemożliwiających nam spotkanie we wcześniej ustalonym terminie – ustalić wspólnie nową datę spotkania.

ILE TRWA SESJA RODZINNA?

Sesja może trwać około 3- 4 godzin. W tym czasie jest czas na przytulanie karmienie  i przewijanie Maleństwa. Sugeruje by zabrać ze sobą przekąskę, oraz dużo dobrego humoru i spokoju, bo spokojna Mama to spokojne Dziecko podczas sesji.

GDZIE ODBYWA SIĘ SESJA RODZINNA?

Zdjęcia wykonuję w moim studio w Lublinie, gdzie jest ciepło, przytulnie i bezpiecznie. Zapewniam wszystkie akcesoria, potrzebne do wykonania zdjęć Maluszka. Dla Tych z Was którzy wolą zacisze domowego ogniska, sesję bez moich dodatków, opartą na bliskości i czułości mogę wykonać w Twoim domu. 

ATRAKCJE W TRAKCIE SESJI RODZINNEJ

Sama jestem mamą. Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie dziecka podczas sesji jest moim priorytetem, dlatego dbam o zapewnienie odpowiednich warunków podczas naszego spotkania:
-proste, bezpieczne pozycje
-bliskość rodziców i asekuracja
-czyste ubranka, kocyki, rekwizyty
-odpowiednia temperatura w pomieszczeniu
-stabilne akcesoria